Křenova 438/3, 162 00 Praha 6 - Veleslavín
Clarisonic byl představen a vyzval ženy, aby denně pečovali o svou pleť 60 vteřin

Clarisonic byl představen a vyzval ženy, aby denně pečovali o svou pleť 60 vteřin

Výzva Věnujte 60 vteřin své pleti proběhla v prostorách prodejny Sephora. Revoluční Clarisonic si mohly vyzkoušet Leona Machálková, Olga Menzelová, Kateřina Neumannová či Dana Batulková

Přístroj Clarisonic byl vyvinut týmem inženýrů a vědců v Seattlu ve státě Washington. Tento přístroj v sobě spojuje patentovanou technologii s revoluční vizí a přináší nové obzory v oblasti péče o pleť. Původně byl vyvinut pro odborníky v oblasti péče o pleť (dermatology), kteří jej měli využít při terapii, a tak se přístroj Clarisonic rychle stal čistícím kartáčkem číslo 1, který doporučují přední dermatologové, estetici a lázeňští odborníci – přičemž zcela mění obor péče o pleť. Díky svému bezkonkurenčnímu úspěchu v oblasti odborné péče o pleť rozšířila společnost Clarisonic nabídku produktů pro sonické čištění pleti, přičemž spotřebitelům nabídla snadné šedesátisekundové řešení pro domácí péči o pleť.


O nás

BIG PR, s.r.o.

Zbýváme se kompletními službami v oblasti public relations a celebrity servisu. Současně zajišťujeme i kompletní produkční činnost.

Kontakt

BIG PR, s.r.o.
Křenova 438/3
162 00 Praha 6 - Veleslavín
T: +420 734 202 402