Křenova 438/3, 162 00 Praha 6 - Veleslavín
Doll Prague výstava panenek přivítala tisíce návštěvníků

Doll Prague výstava panenek přivítala tisíce návštěvníků

DOLL Prague 2013 - výstava, která nás vrátila do mládí. Výstava proběhla v Tyršově domě za účasti světových výrobců a návrhářů panenek.

Tento projekt se zrodil z přání a myšlenek umělců různých zemí - uskutečnit setkání milovníků panenek v krásné mystické Praze, která je odedávna jedním z významných center kultury a vzdělání, křižovatkou národů a místem setkávání lidí různých zájmů.

Každá z panenek je jedinečným uměleckým dílem. Svou osobitostí si panenky každým dnem získávají tisíce příznivců, kteří se stávají jejich vášnivými sběrateli, a tak vznikají unikátní soukromé sběratelské kolekce, z nichž některé bude možno zhlédnout právě na pražské výstavě. Kromě samotné výstavy budete moci navštívit i nově otevřenou panenkovou galerii v ulici Dlouhá 26, jež je u nás první svého druhu. Zde si můžete prohlédnout stálou expozici od známých tvůrců jako je izraelská autorka Elena Kunin či velmi populární Laura Scttolini, která vyrábí panenky pro hvězdy jako je Demi Moore či Celine Dion.

Kromě výstavy bude pro návštěvníky připravena celá řada doprovodných akcí. Těm nejmenším budou věnovány speciální workshopy zaměřené na ruční výrobu panenek a medvídků, které doplní i prodejní výstava populárních a originálních medvídků Teddy Bears. V prostorách výstavy si návštěvníci budou moci zakoupit zajímavé šperky, kabelky a jiné autorské doplňky přímo od výtvarníků „Zájemcům již dnes nabízíme možnost přihlásit se k účasti na kurzech pod vedením známých umělců, jejichž prostřednictvím budou moci nahlédnout do tajů výroby těchto unikátních děl.“ doplňuje informace Bohdana Klátilová.


O nás

BIG PR, s.r.o.

Zbýváme se kompletními službami v oblasti public relations a celebrity servisu. Současně zajišťujeme i kompletní produkční činnost.

Kontakt

BIG PR, s.r.o.
Křenova 438/3
162 00 Praha 6 - Veleslavín
T: +420 734 202 402